Anglicky s Himym :)

5. ledna 2013 v 20:17 | Izí |  Moje postřehy
Moje angličtina je na to, že se ji učím 5 let dost otřesná. Na základce jsme měli skvělou učitelku, od ní si pamatuju vše. Na gymplu jsme, ale dostali učitelku, která seděla, něco mumlala, ale nikdo jí nevnímal. Kluci využívali její tolerance a dost hlasitě se bavili. Učitelku nebylo vůbec slyšet. U nás ve třídě uměli angličtinu jen Ti, jejichž rodiče nebo sourozenci anglicky uměli a poradili jim. Já jsem patřila k těm co žádnou takovouhle pomoc neměli. Naši umí s bídou rusky a německy. Slovíčka jsem se učila. Z těch jsem mívala za 1. Ale testy byly horší. Po čase jsme zjistili, že testy, které nám dává jsou volně přístupné na netu. Nechtěla jsem opisovat, ale do dvou 5 z velkého testu mi nic jiného nezbylo.
Učitelka odešla do důchodu a nyní máme novou. Je skvělá. Ale já mám velké nedostatky a ne vše ji rozumím. Docela v hodinách angličtiny plavu. Měla jsem mít doučování, ale nějak to padlo.
Dnes jsem si dělala test a vyšla mi kategorie B1- . Neni to tak hrozné. Ale mě to prostě vadí. Chci anglicky umět. Řekla jsem si, že si dám čas do konce března. Budu dělat testy na internetu, učit se na internetu a sažit se to nějak dohnat. Když se mi to do konce března nepovede sešenu si doučování.

Šla jsem se zeptat kamarádky, která se umístila na 3.místě anglické olympiády v krajském kole, jak se tu angličtinu naučila. Ona mi řekla, že jenom přes filmy a seriály v angličtině s titulkami. Teď se dívám s titulkami na How i met your mother. Baví mě to a doufám, že mi to pomůže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama