Zdarec :)

6. února 2013 v 15:35 | Izí |  Zápisky
Včera návštěvnost na nule s tím se musí něco udělat. Jo seru na to tady. Omlouvám se, ale já nemám vůbec čas. Musím si ho udělat. Chtěla bych začít dělat si zde každý den deníček, ale uvidím jestli se vám to bude líbit a nebo jestli mě to bude bavit.

Dnešek byl hafáckej. Byli jsme se třídou v planetáriu. Hrozně se mi tam líbilo, ale ta tma mě nutila podřimovat, tak si pamatujuu jen tak dvě třetiny. Škoda, protože to měli skvěle udělané. Ale ta cesta! Po cestě tam jsme byli ve vlaku jako sardinky v plechovce. Hodně lidí jelo do práce. Zpátky jsme ale byli v celém vagónu sami! Taková ostuda! Naše zpěvy se rozléhaly po celém vagónu. Průvodčí se nám smál. Smějící se Prostě trapas, ale sranda! Pak nás vě škole seřvaly kuchařky, že jdeme pozdě. Jak já je nenávídím. Ty jejich výrazy vždycky. A ty kecy! Kdyby se to jídlo dalo alespoň jíst. Chápu, že to nemají jednoduché, ale co je moc, to je moc!
Teď se valím odreagovat do baletu. Hodinová muka u tyče a potom ještě půlhodinka na volnosti. Asi umřu. ale miluju to! Baví mě to! Je to boží! A Ti lidi tam, které mám hrozně ráda! Večer si pak dám hodinovej jumping u Ulice a pak ještě nějaké to posilováníčko! A hlavně učení! Test zeměpis a ještě dějepis! Jak mě se nechce učit!

Zítra nebo pozítřku sem hodím článek k TT. Tak uvidíme co mě do té doby napadne Nerozhodný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama