Červen 2013

Jižní Čechy

23. června 2013 v 13:11 | Izí |  Fotky :)
Nedávno jsem navštívila Jižní Čechy. Musím říct, že se všechny památky a turistická centra dala rychle dohromady a tudíž nebyl žádný problém!
Tolik alkoholu?

18. června 2013 v 23:06 | Izí |  Zápisky
Tolik alkoholu...

Tolik možností pít něco jiného ....
stejně chlastáš!
Tolik výmluv, že už si nedáš....
ale stejně vím, že si dáš!

Odcházím, příjdi domů kdy chceš.

Čtyři v noci a rána.
Zase vrazil do botníku.
A už od brzkého rána,
nenechá mě v klídku.

Sundat mu boty,
nebo zfackovat?
Uvařit česnečku,
nebo vynadat?
Uložit do postele,
nebo se na něj vysrat?

Co to se všemi je?

17. června 2013 v 14:02 | Izí |  Zápisky
Dneska jsem došla do školy a kamoš rozbitej ksicht. Pak jsem se dozvěděla, ža byli někde pařit a ten kluk si to nepamatuje. Dodatečně jsem se pak dozvěděla, že slitých skoro do němoty bylo víc.

Je nám patnáct. Co všem hrabe?

Chápu napít se, ochutnat, přiťuknout. Jedno pivo sklinku vína nebo tak. Jen aby se neřeklo, ale zlít se proto, aby byl člověk zajímavější mi příjde absolutně nesmyslý a hlavně trapný.

Ano, je pravda, že když měla kamoška oslavu, napila jsem se, ale ne proto, že bych chtěla být zajímavá a ani proto, že bych se chtěla opít. Ale jít na párty a pak ve škole v kocovině všem popisovat jak jsi blbil, a nebo co jsi dělal za blbosti mi příjde dost zcestný. Nikdy jsem se tak moc neopilá a ani nikdy nechci. A kdyby se mi něco takového stalo, tak se stydím a nikomu to neříkám. Rozhodně bych se tím nechlubila, jak děcka od nás se třídy.

Chvíle překvapení

12. června 2013 v 20:48 | Izí |  Básničky
Běžím do schodů plná očekávání,
doufám, že mne nečeká zklamání.
Andrenalin v mém těle stoupá,
žaludek se nejistě houpá.
Jak tohle všechno dopadne,
až má ruka kliku popadne?

Attraction

11. června 2013 v 15:38 | Izí |  Hudba ♥
Pokud jste ještě neviděli určitě se podívejte na působení stínové skupiny Attraction v anglické soutěži Britain's got talent 2013. Nemám slov. Nádhera :)

Video z castingů
Semifinále
Finále


Něco končí a něco začne :)

7. června 2013 v 21:22 | Izí |  Moje postřehy
Příjde mi to jako včera když jsem stála u branky před domem a prababička na mě řvala: "Vykroč pravou nohou ať se ti ve škole daří". Zapřemýšlela jsem, která je pravá a vykročila. Po cestě mi ještě taťka předával k uchu svůj starý obrovský telefon s anténkou a děda s babičkou mipřáli hodně štěstí v první třídě.

Uteklo to jako voda a já končím povinnou školní docházku. Nechápu jak to rychle uteklo. Při ohlédnutí za všemi těmi roky. Kolik jsem toho zažila krásného, kolik špatného a vše jako by to bylo včera. Je hodně dnůn a věcí, které si pamatuji i z 1. třídy nebo ze školky a visím to v živých barvách.

A najednou. Když se kouknu do zdrcadla. Už tam nevidím tu malou copatou naivní optimistickou holčičku. Vidím realistického člověka, který už má své problémy, povinnosti a starosti.

Bezstarostná část života mi protekla mezi prsty a teď nezbývá nic, než poprat se s další životní etapou.Smutné povodně 2013

4. června 2013 v 15:01 | Izí |  Básničky
Naštěstí se mě povodně netýkají. Našemu okresu se to vyhlo. Můj největší problém jsou promočené boty, ale chápu, že je to maličkost a že lidé v zatopených oblastech jsou na tom mnohem hůř. A proto všem přeji ať se jim daří a voda se jim co největším obloukem vyhne a pokud už jsou zatopení, přeju co nejmenší ztráty.

Ač déšť miluju,
a ráda do něj vstupuju,
povodně fakt nenávidím,
zatopeným lidem nic nezávidím.

Buď je sucho, nezaprší,
a každý o déšť prosí,
aby mu nezvadla úroda,
když nepříjde dešťová voda.

Nebo je jí hodně naopak,
že přeteče i největší okap.
Potom se všichni lidé modlí,
aby voda nezatekla do obydlí.

Chřest!

2. června 2013 v 14:13 | Izí
Abych pravdu řekla o chřestu jsem vlastně nikdy neslyšela. Sice vím jak vypadá a vím , že se dělá chřestová polévka, ale to je asi vše. Nejsem si jistá, ale myslím si že jsem nikdy nic z chřestu nejedla a jestli ano nevím o tom nebo si to nepamatuji. Je to docela zajímavé se kvůli tématu týdne zamyslet nad něčím nad čím bych asi v životě nepřemýšlela.

Každopádně už se těším jaké bude příští téma týdne a doufám, že se mi k němu podaří vymyslet příběh nebo básnička :)

Green canyon

2. června 2013 v 14:01 | Izí |  Fotky :)
Když jsme navštívili Turecko udělala jsem několik fotek. Už je to sice trošku déle, ale dřív mě vůbec nedošlo, že jsou tyto fotkly vůbec použitelné. Myslím, že se docela povedly. Takovou čistou vodu jsem snad nikdy neviděla. Bylo vidět hodně hluboko.Byla tam skvělá příroda. Pokud budete v Turecku určitě doporučuji, abyste si udělali výlet. Během plavby nám několikrát zastavili, abychom se mohli vykoupat.

Je to třetí největší Turecká přehrada se smaragdově zelenou vodou.