Listopad 2014

Tatry

23. listopadu 2014 v 20:16 | Izí |  Fotky :)
V létě 2014 jsem navštívila Západní Tatry, pokud někdo chcete jet do Tater za levno a do příjemného penzionku s hrozně moc dobrým domacím jídlem napište mi a pošlu Vám odkaz. :)9 měsíců a 20 dní

15. listopadu 2014 v 17:04 | Izí |  Zápisky

Před více jak devíti měsíci to začalo. Po dvou měsíčním kamarádění a dopisovaní, se to zlomilo v lásku. Tehdy jsem nevěděla, co to znamená být zamilovaná, ale myslela jsem si, že asi jsem, že je to přesně to, co cítím, ale teď, s odstupem času vím, že to zamilovanost nebyla. Zamilovat se do někoho trvá dlouho, a příjde mi, že každým dnem jsem zamilovaná čím dál víc. Občas se sice stane, že mám pocit, že to trošku upadá, ale to je jen když se delší dobu nevidíme. Jinak pomyslná křivka zamilovanosti s každým dnem roste a roste.

Říkám si, že už to snad ani lepší být nemůže, ale asi mě to nikdy nepřestane překvapovat.

Vždycky jsem se bála, že s tím jak vypadám a jaká jsem si přítele jen tak nenajdu. Ale stalo se to nejlepší, co mě mohlo potkat. Stojí při mně ten, kterému se líbí jak vypadám i jak se chovám a má mě rád přesně takovou jaká jsem.

Nejvíc zbožňuji, když vedle sebe ležíme nebo sedíme, je tma tak, že vidím jen jak se mu leskou oči, je ke mně tak blízko, že cítím jak dýchá. A povídáme si. Můžeme mluvit o vážných věcech, vtipných věcech nebo úplně o čemkoli. To je pro mě asi to nejdůležitější a nejhezčí okamžik našeho vztahu.

Druhé blogerské krůčky :)

15. listopadu 2014 v 16:22 | Izí |  Moje postřehy
Tohle je již můj čtvrtý blog. Aktivě jsem na něj psala asi ze všech nejdéle, a to rok a 4 měsíce. Tenhle článek, píšu po tom, co jsem na blog, za celých sedm měsíců nenapsala nic.

Ale začátky na blogu jsou vždycky nejkrásnější. Když jsem si založila blog, vždy jsem ze začátku byla hrozně "nažhavená" psát a psala jsem často, protože mě to bavilo. Nyní už si asi na blog nedokážu najít čas, ikdyž si myslím, že spíš čas doopravdy nemám. Ale zkusím zase občas něco napsat.

Pokusím se o mé druhé blogerské krůčky :)