Květen 2016

Partnerská krize

15. května 2016 v 23:51 | Izí |  Zápisky
Před půl rokem jsem psala článek o krizi ve vztahu...tehdy jsem doufala, že přejde. Dnes se zamýšlím nad tím, že vlastně nepřešla. Bojuji sama se sebou a nevím co si mám myslet. Čím dál častěji mám chuť vyzkoušet něco nového, lépe řečeno nový vztah. Vím, že tohle nikdy nedokážu. Ukončit můj současný...skoro dvou a půl roční vztah, který byl ještě před několika měsíci jsem byla nejšťastnější na světě. Druhá polovina mého vztahu je do teď, ale já ne. Kde je chyba?

Bojím se budoucnosti. Bojím se o naši budoucnosti. Bude nějaká? Je mi to líto. Jsem sobecká?

Asi bych měla myslet na něj, takyže myslím, ale JÁ nejsem šťastná. Není mi příjemný vztah, který je jen o podstatných věcech a o sexu. Chybí mi něco mezi tím. Nevím, jak to popsat nejspíš...něžnost, letmé doteky, spontální akce, nevinné povídání, romantika... Je normální, že po více než dvou letém vztahu dva lidé řeší neustále dokola otázky peněz, školy, práce a když ne tohle, tak spolu jen spí?

Myslím si, že bych v každém vztahu asi po nějaké době vždy došla do této fáze. Asi se musím smířit s tím, že to nebude jako dřív. Kdy jsme dělali šílenosti, styděli jsme se před sebou, leželi v trávě v noci koukali na hvězdy a povídali si o sobě. Asi jsme tohle už překonali a nikdy se zpět nevrátíme, ale v dalším vztahu bych se opět zasekla v této fázi, které se člověk nejsíše nevyhne a co potom? Znovu bych zbaběle utekla do jiného vztahu a pořád tak dokola.

NE!!!

Budu bojovat a ať to klidně stojí další slzy.

Budu doufat, že další fáze vztahu bude příjemnější.


Zavři oči...

15. května 2016 v 23:30 | Izí |  Básničky
Zavři oči, nevnímej okolí,
tahle chvíle každého zabolí.
Zamysli se nad tím Ti chybí,
a nevěř nikomu, co Ti slíbí.

Věř vždy jen té jediné osobě,
té, co podobá se moudré sově.
Jsi to Ty a nikdy nikdo jiný,
jen k sobě jsi tak často upřímný.

Proto znovu zavři oči a věř....